Alo Nakliye Evden Eve Taşımacılık
0541 493 76 26
0538 950 18 70

Menu


osmaniye evden eve nakliyat

Vereceğiniz adrese ekibimiz gelir ve eşyalarınızı özenle paketler. Dikkatli bir şekilde taşıma kamyonuna yükleyip sabitledikten sonra yeni adresinize doğru yola çıkar. Yeni adresinize ulaştıktan sonra eşyalarınız yeni evinizde istediğiniz yere yerleştirilir. Size kalan sadece kişisel eşyalarınızı toplayıp yerleştirmek olur. Yorulmadan, daha fazla telaşa girmeden kolayca taşınmış olursunuz.

Osmaniye Şehirler Arası Nakliyat
Yeni adresiniz şu anda bulunduğunuz şehirden başka bir şehir olabilir. osmaniye evden eve taşıma firmamız siz nereye isterseniz eşyalarınızı oraya götürür. Özenle paketlenen ve yerleştirilen eşyalarınızda bir tek çizik bile olmadan yeni adresinize teslim edilir. Özellikle başka bir şehre taşınmak daha da zor olabileceği için mutlaka bir nakliye şirketinin yardımına ihtiyacınız olacaktır.

Osmaniye Evden Eve Asansörlü Taşıma
Eskiden yüksek katlara taşınmak çok daha zor olabiliyordu. Ancak osmaniye evden eve nakliyat son teknoloji ürünü asansörlü taşıma sistemi sayesinde yüksek katlara bile kolayca taşınmanızda yardımcı olur. Son derece güvenli ve hızlı olan bu sistem sayesinde yeni adresiniz yüksek katlarda olsa bile eşyalarınız taşınır ve yerleştirilir.


2015 © Tüm hakları saklıdır.

Hizmetlerimiz

İletişim Bilgileri


Adres: Mehmet Akif Ersoy Mahalesi 8027 sokak 2/A - Merkez / OSMANİYE

Telefon: 0541 493 76 26

Telefon: 0538 950 18 70

 

E-Posta: info@itinanakliyat.com