Erzin Evden Eve Asansörlü Taşımacılık

Erzin evden eve asansörlü taşımacılık hizmetlerinde siz değerli müşterilerimize her zaman memnuniyeti oluşturabilecek hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Teknoloji harikası mobil asansör kullanımında uzmanlaşmış operatörler emniyetli çalışma prensiplerini muntazam bir şekilde uygulamaktadır. Özellikle eşyaların zarar görmemesi ve hızlı bir şekilde transferinin gerçekleşebilmesi için evden eve nakliyat çalışmalarını ekonomik olmanın yanında güvenli bir şekilde yapmayı hedefliyoruz.

Personelimizin prensipli çalışma tutumları sayesinde güvenlik tedbirleri en üst seviyede sağlanmaktadır. Bunun yanında iş ve işçi emniyeti hususlarında her zaman resmi kurumlardan alınmış yönetmeliklere uygun erzin asansörlü evden eve nakliyat çalışmaları yapılmaktadır. Kullanılan eşya asansörleri zamanında periyodik bakımları yapılmakta, asansör operatörlerinin sağlık kontrolleri periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Özellikle özel eğitim almış eşya asansörü operatörleri sadece eşya nakliyatı üzerine odaklanarak çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Eşya asansörleri genellikle evlerin balkonlarına kurulmakta kapılardan eşyaların asansöre ve asansörden evlere transferi kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir. Eşya asansörlerinin metal kısımları eşya sahiplerinin balkonlarına zarar vermemesi için gerekli yastık uygulaması yapılmaktadır. Çarpma, ezilme ve sürtünme hareketleri minimum seviyeye indirilmektedir. Eşya asansörü kullanımının yanında eşya sigortalama faaliyetleri maksimum maliyetler göz önüne alınarak gerçekleştirmektedir. 

Nakliyat sözleşmesi en uygun şekilde yapılmaktadır. Erzin eşya asansörü kiralama çalışmaları yapılırken firmaları zor duruma sokma düşüncesi söz konusu olmamaktadır. Şehir dışından gelen nakliyat firmalarına talepleri doğrultusunda zamanında, en modern ve sağlam araçlar verilerek işlerinin hızlanması güvenli bir şekilde gerçekleşmesine destek sağlanmaktadır.